Caustic 3

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.4 MB
  • Version 3.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Single Cell Software
Müzik oluşturma araçlarından biri olan Caustic 3, gerçek zamanlı bir uygulamadır.

Mobil cihazlar için optimize edilmiş Caustic 3 uygulaması, sanal analog eksiltici synthesizer başta olmak üzere 14 farklı eklentiye sahiptir. Çoklu dalga sentezleyicilere de sahip olan Caustic 3 uygulamasında BassLine da bulunmaktadır.

Gerçekçi görselleri ile kullanıcılarına sunulan bu uygulama; 8 kanallı örnekleme makinelerine de sahiptir. Harmonik bir tabloya da sahip olan bu uygulama 8 bit denklem çözücü sentezleyicileri de bünyesinde barındırır.

Tamamen yapılandırılabilir ve yönlendirilebilir synthesizerlere de sahip olan Caustic 3 uygulaması, DX tarzı operatör fm sentezleyiciye de sahiptir. Güçlü dize modelleme synthlerin de yer aldığı Karplus özelliğinden da faydalanabileceğiniz bu uygulamada Supersaw tipi polysynthler de mevcut!

Global Delay ve Raverb gibi etkileri de olan Caustic 3 uygulamasında mikser masası da bulunuyor! Ayrıca parametrik EQ ve sınırlayıcı içeren ana bölümlerin yer aldığı bu uygulamada şarkı sıralayıcı özelliği de vardır.

Çoğu kontrol otomasyonunu destekleyen Caustic 3 uygulamasında kayıtlı otomasyon eğrilerini düzenleyebileceğiniz güçlü düzenleyiciler de bulunmaktadır.

 

 

 

Caustic 3 indir